Over Algemene Ledenvergadering
Algemene Ledenvergadering
Een middag waarin we je bijpraten over actuele onderwerpen die spelen in onze branche én waarin je zelf mee kunt denken en praten over de toekomst van de sector.
Twee actuele cao-onderwerpen die aan bod komen zijn:
-
De RVU-regeling
-
Uitspraak van het Europees hof voor gelijke behandeling van parttimers en fulltimers bij extra gewerkte uren
We nemen je mee in de gesprekken die we hierover voeren met de vakbonden, de mogelijke impact van veranderingen op jouw bedrijfsvoering én hoe we dit binnen de huidige cao inpassen.
Ook vragen we je deze ALV instemming voor het voorstel voor het vereenvoudigen van de jaarlijkse omzetopgave. Deze vormt de basis voor de contributieberekening en we lichten tijdens de vergadering toe hoe we dit proces transparanter en praktischer willen maken.
Ook in deze ALV aandaht voor een aantal ZZP-casussen.
De vergadering staat onder leiding van onze voorzitter Tamara van Ark.
We zijn te gast bij Innstyle in Maarsseveen, centraal in Nederland, omgeven door natuur met veel groen en wijds vrij uitzicht. We sluiten af met een gezellige borrel en goede hap, de perfecte gelegenheid om samen na te praten en te netwerken.